بانک مجازی برای کودکان

آموزش مسئولیت پذیری مالی کودکان و شفاف تر کردن بیشتر رفتار خرج کردن و پس انداز کردن کودکان برای والدینشان ، به توسعه و رشد یک نسل جدید از بزرگسالان آموزش دیده از نظر مالی کمک خواهد کرد.

manage-family-940x400

شروع یک کار بزرگ و استفاده از گیمیفیکیشن

شروع کار ” Bankaroo ” در سال 2012 بود . وقتی “Etay ” و دختر یازده ساله اش Danielle به یک مغازه اسباب بازی فروشی در Melano Park رفتند ، بود. وقتی که Danielle فکر می کرد پول کافی برای خرید اسباب بازی را دارد و در حالی که پدرش مثل اون فکر نمی کرد.

mobile-940x400

نرم افزار Bankaroo یک برنامه مجانی و ساده آنلاین است و در این برنامه می توانید مستمری برای یک زمان مشخص معین کنید – هفتگی، دو هفته یک بار و یا ماهانه. در این برنامه شما می توانید یک محصول یا سرویس را که کودکتان می خواهد خریداری کند ، انتخاب کنید ، مبلغ آن را وارد می کنید و سپس وضعیت اینکه چه مقدار در طول این هفته ، دو هفته و یا درماه پس انداز می کنید را دنبال نمایید.

دانیل می خواست یک وب سایت و یک نرم افزار موبایل بسازد که به والدین کمک کند تا به کودکانشان ارزش پول را آموزش بدهند ، جایی که آنها می توانند پول های خود را برای اهدافشان ذخیره کنند ، پول های خود را برای خرید اشیاء مختلف به کار ببرند ، در حالیکه والدین آنها می توانند به حساب آنها مستمری اضافه کنند.

پول های واقعی در کیف های والدین می ماند ولی نمایش مجازی آن خیلی واقعی به نظر می رسد!

اگر بخواهید نظر من را بدانید من به شما خواهم گفت که این شرکت به هدف خود رسیده است و توانسته است با گیمیفیکیشن ، بانکداری را به کودکان دلبند ما آموزش دهد .

سایت Bankaroo

لینک دانلود نسخه آندروید Bankaroo

لینک دانلود نسخه اپل Bankaroo

فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک و در حال اخذ کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی استراتژیک هستم. از ابتدای سال 88 تاکنون در صنعت خدمات بانکی خصوصا پشتیبانی خودپرداز فعال هستم. در حال حاضر علاوه بر فعالیت های قبلی روی تکنولوژیهای جدید و راهکارهای پیشنهادی به بانک ها هستم. در ضمن مدت کوتاهی است که به گیمیفیکیشن علاقه مند شدم و سعی در یادگیری کاربردهای گیمیفیکیشن در صنایع مختلف خصوصا بانکداری می کنم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

2 comments on “بانک مجازی برای کودکان

  1. امیرحسین ثقه الاسلامی on said:

    خیلی عالی بود عماد جان باز هم از این نمونه های موفق بزار

  2. حسین on said:

    مثال جالبی بود
    ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

66,782 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>